service-d-2-2

22

aastat oleme teiega

Meist

Meie hoolime

Osaühing Häcke on aastast 2001 tegutsev üldhooldusteenust pakkuv ettevõte, millel on hoolekandeasutused Kohtla-Järvel ja Rakveres. Osaühingul Häcke on sõlmitud õendusteenuse osutamise leping. Õde jälgib klientide tervislikku seisundit, teeb koostööd klientide perearstidega ja eriarstidega, korraldab retseptide pikendamise ning apteegist ravimite toomise.

OÜ Häcke, reg nr 10662564, juriidiline aadress Järveküla tee 30, Kohtla-Järve, 30328, arveldus- konto. EE912200221015270578.
Tegevusloa nr. SÜH000136.

shape-28
history-1-2

Miks meie

Miks kliendid meid usaldavad

Meie hooldekodu pakub mugavusi pensionäride austamiseks, et nad saaksid tunda end vabalt, sõltumatuna ja armastatuna. Leiame sobiva kliendikeskse lahenduse igale meie hoolealusele.

Personaalne lähenemine

Läheneme personaalselt igale hooldatavale. Pakume teenuseid, kus meie kliendid saavad tunda end nagu kodus.

24/7 Üldhooldusteenus

Pakume 24/7 ööpäevaringset üldhooldusteenust täiskasvanutele, voodikesksetele ja ka dementsusega klientidele.

Professionaalne kollektiiv

Meie töötajad omavad vastavaid kvalifikatsioone ja sertifikaate. Meie töötajaid koolitatakse igal aastal klienditeeninduse, psühholoogia ja muudel kasulikel teemadel. Töötame põhimõttel, et üldhooldusteenuse meeskond peab olema kliente abistav ja nende muresid ning probleeme lahendav-ennetav inimene. Oleme kliendile käepikendus ja tugi probleemsete situatsioonide lahendamisel.

Hooldekodud 2023 I Kõik õigused kaitstud @ Kodulehe tegi Digituul

Digituul